Soukromé akce

Náš prostor a vaše představa se snoubí v nejlepší party ve městě...

POPTÁVÁTE:

• klub pro Narozeniny,firemní ,soukromé i tématické párty!
  • klub který bude otevřen pouze pro Váši uzavřenou společnost jakýkoliv den v týdnu?
  • klub kde Vaše datum a Vaši hosté jsou naše starost!

NABÍZÍME:

• Akce podle vašich představ nebo rovnou z nabídky na klíč!
  • cateringový servis, výzdobu interiéru, kostýmy, hostesky, zábavný program (umělci, show, DJ, hudba dle předchozího výběru, soutěže, módní přehlídky, ...
  • Speciální nabídka pro všechny akce: vybrané drinky za skvělé ceny
  • špičkové kvalita audio a video produkce, zázemí i pro ty nejnáročnější DJ´s.

Ceny za pronájem akce se domlouvají individuálně podle atraktivity termínu a požadavku na přípravu termínu. V porovnání s ostanímy kluby nabízíme nejlepší cenové i provozní podmínky.

Neváhejte a kontaktuje nás!

Objednávka klubu

Označené* položky jsou povinné.

Naši DJ's

DJ Windsand

Dj Windsand

vlastním jménem Vojtěch Kulík. Dj-ingem se zabývá již 5 let. Za tuto dobu prošel mnoha music cluby po celé Praze i okolí. Např: Vysmátý zajíc, O2 Žluté lázně, Repete music club, Anubis, Cathedrale, PM Praha, CZ beat, parník od Dance radia, Sparing a také LE-KLUB. Má za sebou nespočetnou škálu maturitních večírků, svateb i firemních večírků (například pro Hewlett Packard, Českou Kooperativu či Air France).

Hudební styly, které hraje, jsou: světová dance music, house music, elektro house, Oldies 80´ a 90´ léta, CZ and SK diskotéka, R&B and Soul. Stylů hraje více, což znamená, že se mu podaří vždy zavděčit většímu počtu návštěvníků.

Samozřejmostí u něj je i dobrá jazyková průprava u moderování akcí.

Nejoblíbenější interpreti, producenti a Dj´s: Michael Gray, Junior Jack, Hed Kandi, Dj Peet and Tommy Rogers, Michael Mind, Robin S, Nightclawlers, Dj Tonka a mnoho dalších.

DJ Michal

Dj Michal

se zabývá Dj-ingem od roku 1991. Líbily se Vám Diskotéky v 70´, 80´ & 90´ letech? Dj Michal Vás vnese ve své show plné největších českých hitů i s originálním moderováním právě do této doby.

Prošel mnoha kluby jako: Disco Valdek, U Petra Voka, Trubka, ČKD – Václavák, Babylon, Strahov 001, 011, Aqua Club, Argenta a jiné.

Nejoblíbenější interpreti: M. David, H. Vondráčková, Holky, I. Csáková, Kotvald + Hložek, Elán, Kabát, 3 Sestry, Lucie, Olympic, Boney M, ABBA, Modern Talking, Bad Boys Blue, Kiss, Queen a další.

DJ Mar All

Dj Mar All

O taneční hudbu se zajímá již od svých dvanácti let, kdy se k němu dostaly CDčka skupin jako Daft Punk, Chicane, Underworld či Chemical Brothers. V roce 2004 se k němu dostalo CD z Xmagu, kde byl mix Paul van Dyka a hned po prvním poslechu věděl, že tohle je přesně styl, který ho oslovuje úplně nejvíc. Začal vyhledávat trancové akce a věděl, že nezůstane jen jako posluchač, ale že chce i hrát, hlavně protože se trance u nás považuje za něco podřadného a tuto reputaci chce napravit. Začátkem jeho DJské kariéry bylo, když si jeho bratr koupil gramofony a mixák (jaro 2006) a začal na ní trénovat. Občas si již tehdy zahrál po boku bráchy v CZ Beatu.

Svojí techniku si koupil v říjnu 2007 a od té doby vyhrává po klubech jako Houseboat Bukanýr, p.m., Schweppes Freestyle music bar, ale hlavně Touster, který bere za takové hnízdo dobré music v Praze.

I když bylo zmíněno, že trance je jeho srdcová záležitost (hlavně tedy progressive trance), tak hraje od lounge, přes house, tech-house, electro, progressive house/trance, až po trance, tech-trance a občas experimentuje s breakbeatem, basslinem a drumm'n'bassem. Každý styl elektronické hudby mu něco říká a dokáže zahrát velice pestré sety, které nikdy nenudí. Od roku 2008 se snaží věnovat i produkci vlastních skladeb.

01.02.2011 | 1.2.2011

V případě zájmu o párty nás neváhejte kontaktovat. Zajistíme Vám takový prostor aby nejlépe odpovídal vašim požadavkům!

Telefon:602 449 065
E-mail:info@le-klub.cz