LE KLUB JEDINÝ PRAŽSKÝ CLUB KTERÝ SE PŘIZPŮSOBÍ VAŠÍM PŘÁNÍM

PROSTORY LE KLUBU

se nachází v příjemném prostředí nově zrekonstruovaných sklepních prostor. Celý klub je klimatizován a dokonale akusticky ozvučen a jako jediný klub je vybaven betonovým subwooferem umístěným přímo ve středu nerezového parketu. Atmosféru doprovází i bohatý světelný park včetně lasershow

SOUKROMÉ AKCE, FIREMNÍ AKCE

prostor je možné si pronajmout bez dalších služeb, bez DJ, tematických doplňků apod. (určeno pro produkce, které chtějí „holý prostor“ a samy si zařídí vše potřebné). Vedle toho umíme k pronájmu poskytnout také jakékoliv další služby pro realizaci firemní/soukromé akce.

TÉMATICKÉ VEČÍRKY

naší specialitou je schopnost realizovat různě tematicky laděné večírky s důrazem na výpravu, dekorace apod., od plážové párty přes cestu okolo světa až po let do vesmíru. Rádi celý večírek, vymyslíme, navrhneme a zrealizujeme na klíč.

TANEČNÍ PÁRTY

pro svůj dokonalý zvuk je LE KLUB často poptáván v souvislosti s různými tanečními akcemi, afterparty, popřípadě pro narozeninové oslavy zpravidla zakončené vystoupením některého z našich profesionálních DJ´s.

NEJBLÁZNIVĚJŠÍ AKCE NA ZAKÁZKU

když se řekne párty v LE KLUBu, znamená to pro mnohé z našich návštěvníků jistotu originální a povedené akce. Originální proto, že se jedná vždy o akci „ušitou na míru zákazníka“. Zpravidla pak parodující nešvary společnosti ať už z dob dnešních či minulých. Rádi Vám potřebné, většinou neexistující rekvizity vyrobíme, přivezeme a pak necháme na památku.

Pokud se u Nás bude konat veřejná akce, zde na ni naleznete pozvánku

KARAOKE

novinkou LE KLUBu je možnost karaoke vystoupení pro případné zájemce na Vaší akci. Technické vybavení klubu dovoluje zapojení Vámi vybrané skladby přímo do vystoupení DJ, takže zde odpadá „trapné ticho“ pro karaoke tak typické.

01.02.2011 | 1.2.2011

V případě zájmu o párty nás neváhejte kontaktovat. Zajistíme Vám takový prostor aby nejlépe odpovídal vašim požadavkům!

Telefon:602 449 065
E-mail:info@le-klub.cz